POPIS:

Obec: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Ulice: Spojovací
Povaha: Prodej
Kategorie: Samostatně stojící rodinný dům
Dispozice: 6+kk + wellness část, garáž
Podlaží: 2
Zastavěná plocha s nádvořím: 156 m2
Plocha zahrady: 403 m2
Celková plocha pozemku: 559
Celková podlahová plocha: 247,67 m2
Plocha 1 NP: 97,7 m2 + 21,2 m2 garáž
Plocha 2 NP: 89,57 m2 + 39,2 m2 terasa
Materiál: Cihla
Garáž: Ano
Vytápění: Plynový kondenzační kotel
Třída energetické náročnosti: B
Volný: Ihned

DISPOZICE:

Dolní podlaží:

Vstupní chodba, samostatný pokoj pro hosty, wellness část (odpočinková místnost a příprava na saunu a vířivou vanu), samostatná velká koupelna s WC, vinný sklípek (loch) pod úrovní podlaží, kuchyně s obývacím pokojem a vstupem na terasu za domem.

Horní podlaží:

Propojovací chodba, samostatný pokoj, samostatný pokoj se šatnou a vstupem na balkon, samostatná ložnice se vstupem na balkon, samostatná pracovna se vstupem na velkou terasu, koupelna s WC.

TECHNICKÝ POPIS:

Vytápění plynovým kondenzačním kotlem umístěným v garáži s ovládáním pomocí regulace, která je umístěna v hale v přízemí domu a v pracovně v horním podlaží. Vytápění domu je řešeno v 1NP  podlahovým topením a 2NP radiátory. Okna osazena venkovními předokenními žaluziemi Climax s centrálním ovládáním z haly a z jednotlivých místností. Kompletní rekonstrukce inženýrských sítí (elektřina,  odpady, topení, VZT). Plastová okna Tetragon tříkomorová, v obývacím pokoji a ve dvou pokojích v horním podlaží HS portály, elektrické ovládání vjezdových vrat a vstupní branky s videotelefonem umístěným v kuchyni, plot a zábradlí, osazeny hliníkovými profily, na zahradě vzrostlé stromy (rakytník, třešeň, ginkgo biloba). Návrh rekonstrukce je zpracován Ing. arch. Václavem Čihákem, který současně prováděl technický dozor stavby.

OBČANSKÁ VYBAVENOST:

Dobrá Voda je jednou z nejvyhledávanějších periferií Českých Budějovic při hranici jejich části Suché Vrbné. Nachází se zde pravidelná linka MHD České Budějovice, základní a mateřská škola, obchod a další občanská vybavenost. V okolí krásná příroda, památky a klid, více na: https://www.dobravodaucb.cz/

Cena: 8 800 000 Kč (cena s DPH)

Nabízené reality

0

Klientela

0

Působíme v krajích

0

Nabízené služby

0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace